Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 11.07.2020, 21:54

Головна » Архів матеріалів

Скільки б не існувало легенд, заперечень, а людство буде вважати 14 лютого Днем Святого Валентина, бо не перестане закохуватись та любити. В цьому році цей день припав на карантин. Проте ми не засмутилися, а все-таки поговорили про кохання 18 лютого 2020 року разом з учнями 10-А класу та працівницею бібліотеки ім. В. Симоненка Башлик Оленою. Наша зустріч пройшла під гаслом «Люблю, коли цвітуть гаї…». Ми переглянули цікаву презентацію, почули історії кохання видатних людей світу, читали поезії, слухали пісні, говорили один одному компліменти.

Головний месидж нашої зустрічі – вчитися любити, бути коханим або коханою. Це праця, яка робить людину щасливою.

Переглядів: 74 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 18.02.2020

Під час карантину вчитель працює: намагається дописати журнали, до-перевіряти зошити.

А от ми вирішили трішки відволіктися і  спробувати себе в майстерності з виготовлення квіток із звичайних серветок. Майстер-клас для працівників школи проводила вчитель «Обслуговуючої праці» Ган Леся Романівна. Вчителі із задоволенням спробували щось зробити власними руками. Наші  квіти можуть стати прикрасою будь-якого святкового столу. Справді, нам було не дуже просто. Звичайно, це ж не зошити перевіряти. Проте вироби вирізнялися індивідуальністю, неповторністю. А головне – ми отримали насолоду, нові емоції від майстер-класу. Дякуємо Лесі Романівні.

Переглядів: 76 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 12.02.2020

27 січня учні 7-А класу відвідали музей-кімнату Василя Симоненка, що розташована у приміщенні редакції газети «Черкаський край». Ця екскурсія була запланована у рамках відзначення Симоненківських днів, які проходять у грудні-січні, та у зв’язку із 85-річчям з дня народження поета. Експозиція розмістилась са́ме в колишньому кабінеті Василя Симоненка, де він працював із липня 1957 року по березень 1960 року.

Учням нашої школи було цікаво дізнатися про життєвий та творчий шлях поета і журналіста В.Симоненка, особливо зацікавили дітей представлені в експозиції фотографії, документи, листи, які він одержував і писав дописувачам, працюючи у відділі листів.

Переглядів: 72 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 27.01.2020

Щороку 22 січня на честь проголошення у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Україні відзначається День Соборності.  Саме в цей день 101 рік тому  незалежні частини України об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.

Переглядів: 81 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 22.01.2020

З давніх часів з новорічними та різдвяними святами в Україні пов'язано багато традицій. 13 січня відзначається Старий Новий рік – Щедрий вечір (свято преподобної Меланії). Вважалося, що Меланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини. У цей день господині  зазвичай накривали багаті столи, головною стравою вважалася щедра кутя. Готували пироги, млинці, вареники та гостинці для щедрувальників.

Переглядів: 82 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 14.01.2020

ІІ  (МІСЬКОГО)  ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ  УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД  І  ТУРНІРІВ  2019/2020  НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Бручко Аліну (7-А клас) – ІІ місце з української мови та літератури, ІІІ місце з хімії;

Бручка Михайла (9-А клас) – ІІ місце з біології, ІІ місце з географії;

Коротенко Анастасію (9-Б клас) – ІІ місце з біології;

Михлик Марину (10-А клас) – ІІ місце з біології;

Огілько Алісу (6-А клас) – ІІ місце з математики;

Таран Дану (9-Б клас) – ІІІ місце з української мови та літератури;

Деньгу Владислава (10-А клас) – ІІІ місце з географії

Переглядів: 76 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 24.12.2019

В період з 09.12. по 18.12 2019 року в рамках Спартакіади школярів міста відбувалися змагання з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Черкас. Шкільні команди були розділені на чотири зони по шість команд. Команда ЗОШ № 10 стала переможцем своєї зони вигравши у команд шкіл № 8, 17, 18, 21 та колегіуму «Берегиня»; у напівфінальних іграх підгрупи були обіграні ФІМЛі та школа № 2, а у фіналі – гімназія № 31 та ЗОШ № 29. Таким чином, шкільна команда юнаків стала переможцем турніру, вигравши всі ігри, та була нагороджена за І місце кубком, грамотами і медалями.

Переглядів: 108 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 21.12.2019

Щороку дорослі та маленькі мешканці України чекають на зимові свята. Після Андрія на поріг кожної домівки ступає Святий Миколай, який приносить слухняним діткам подаруночки, а неслухняним – різочки.

«Постукало» улюблене свято дітлахів й у віконце нашої школи. Тут відбулося святкове дійство «Прийди в гості, Миколай». Із самого ранку учнів, батьків та вчителів зустрічав на шкільному порозі сам Святий Миколай та пригощав всіх цукерками.

Переглядів: 99 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 19.12.2019

Захищати і боронити територію рідної землі – це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. 6 грудня відзначається День Збройних сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. В нашій школі вже стало доброю традицією проводити спортивні баталії.

6 грудня на честь Дня Збройних сил України у спортивній залі школи відбулися спортивні змагання, які ми  назвали «Старшинські ігри», бо беруть в них участь старшокласники. Сьогодні  зустрілися команди 10-А та 11-А класів. В цих змаганнях хлопці та дівчата могли позмагатися у силі, спритності, винахідливості, сміливості, відважності, і звісно ж, витривалості. На змагання були запрошені почесні гості – чемпіон світу з кікбоксингу в розділі К-1 за версією WAKO MCMK Роман Щербатюк та його тренер.

Переглядів: 73 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 06.12.2019

« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »