Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.04.2018, 15:40

Головна » Архів матеріалів

Напередодні Дня вчителя в школі № 10  учні та їх батьки традиційно вітають педагогів. Світле осіннє свято – гарний привід показати вчителям свою любов і вдячність за їхню працю і увагу. Як приємно вчителю проходити шкільними коридорами та впізнавати себе на сторінках газет, листівок, які виготовили учні, читати чуттєві побажання. Особливим сюрпризом став подарунок від найстарших учнів, наших випускників, які прикрасили вхід до учительської прекрасними квітами, зробленими власними руками.  Традиційно після закінчення уроків вчителів школи було запрошено на святковий концерт, проте в цьому році він знову пройшов нетрадиційно, а, як годиться, інтерактивно.

Переглядів: 169 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 01.10.2017

Початок навчального року – початок осені. Ще стоять сонячні дні. Учні захоплюються іграми на свіжому повітрі, що й іноді не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, тому всі повинні пам'ятати про безпеку на дорозі. В цій ситуації вагомого значення набувають знання правил дорожнього руху та його дотримання.

У вересні місяці у місті проходив місячник безпеки дорожнього руху. Тож назвою предметного тижня з основ здоров'я було обрано тему « Безпека на дорозі - безпека життя»

Тиждень був насичений такими заходами, як виступами учнів з повідомленнями «Причини ДТП та їх наслідки»,  проведенням вікторин у 5, 7 класах «Це повинен знати кожний».

Переглядів: 217 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 28.09.2017

15 вересня  для першокласників закінчився адаптаційний період. Тож щоби відсвяткувати цю знаменну подію, учні 1-А та 1-Б класів разом з учителями і батьками зібралися на свято. Святкова пізнавально-розважальна програма «Я – першокласник» традиційно проводиться педагогом-організатором за участі учнів-акторів шкільного театру «ЮКО». Казкова Чарівниця та добра Баба Яга разом і з першачками  вчилися збирати до школи портфель, рахували, відгадували загадки, танцювали,  малювали.

Переглядів: 116 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 19.09.2017 | Коментарі (0)

Звіт про надходження та використання коштів

у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 за січень – серпень 2017 року

Переглядів: 109 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 29.08.2017

З 29 травня по 09 червня 2017 року в нашій школі працював літній мовний табір «Соняшник» для учнів 5-6 класів. Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителів англійської мови Клименко С.В. та Кашубу О.М. Тема проекту мовного табору: «Молоді та талановиті». Нестандартний підхід до вивчення англійської мови в таборі, у приємній ненав’язливій  формі, сприяв вдосконаленню мовленнєвих умінь учнів. Різноманітність заходів дала змогу поєднати захоплюючий  відпочинок з навчанням. Щодня школярі брали участь в цікавих конкурсах, проектах та спортивних заходах. Літній мовний табір допоміг розкрити здібності та таланти дітей, а також сприяв їхньому фізичному розвитку.

Переглядів: 183 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 12.06.2017

З 15-19 травня 2017 року в школі відбувся тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

Традиційно  в перший день тематичного тижня школярі змогли дізнатися про виняткову силу мистецтва із висловів відомих діячів різних країн, що були представлені у формі роздруківок. Учні 10 класу з вчителем Кельм Світланою Вікторівною  підготували  газети  про учасників відбірного туру Євробачення 2017,  а  учні 8 10 класів  зробили екскурс різних років Євробачення, що було відображено в газетах під назвою «Сторінками Євробачення».

Переглядів: 213 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 22.05.2017

16 травня 2017 року в школі відбулася надзвичайна подія – свято «Спортивна гордість школи». А присвячене воно було нашим славним дівчатам, які стали кращими волейболістками України.

На святі були присутні учні, батьки, гості – директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Володимирович Волошин, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту  Черкаської ОДА, майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Коваленко Катерина Юріївна, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Бєлов Богдан Олександрович, майстер спорту з волейболу, чемпіон України, володар кубка України Нудьга Борис, депутат міської ради Михайлюк Інна Іванівна.

Переглядів: 234 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 17.05.2017

03 травня 2017 року у Черкаській загальноосвітній школі № 10 пройшов навчально-методичний збір з цивільного захисту для заступників директорів шкіл міста. Тема: «Заходи щодо організації захисту дітей у надзвичайних ситуаціях».

Мета: ознайомити учасників семінару з досвідом  роботи  Черкаської загальноосвітньої школи № 10  щодо організації  ЦЗ та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Проблема цивільного захисту сьогодні набуває великого значення. Адже науково-технічний прогрес, з одного боку, покращує життя людей, а з іншого, – підвищує ризик виникнення аварій і катастроф, тому формуванням цивільного захисту все частіше доводиться ліквідовувати їх наслідки.

Переглядів: 172 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 04.05.2017

Учениця 3-А класу Огілько Аліса  (кл. керівник Бейбудова О.І.) здобула ІІ місце серед учнів 3-х класів  в міському конкурсі «Розумник 2017», який відбувся 21 квітня 2017 року на базі ЗОШ№32 м.Черкас.  Дуже приємно вітати Алісу вдруге, адже дівчинка в березні зайняла ІІ місце в міському конкурсі юних математиків. Молодчина! Так тримати!

Переглядів: 136 | Додав: ЗОШ10 | Дата: 03.05.2017

« 1 2 3 4 5 6 ... 27 28 »
«  Квітень 2018  »