Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 15:38

Головна » 2017 » Лютий » 20 » Cемінар заступників директорів шкіл м.Черкаси
Cемінар заступників директорів шкіл м.Черкаси

Немає сенсу в пошуках місця, де вам буде добре.

Є сенс навчитися створювати це “добре”

в будь-якому місці

15.02.2017 року у закладі відбувся семінар для заступників директорів шкіл м.Черкаси з теми «Ефективна система мотивації вчителя». Метою семінару було ознайомити учасників із теоретичними основами мотиваційного менеджменту та практичними аспектами його реалізації у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10. На початку зустрічі увазі гостей була представлена візитівка закладу. Першим слово надали учням школи, після них досягнення закладу презентував директор Хилько В.І. Опанувавши теоретичну частину означеної проблеми, заступники директорів мали можливість осягнути практичні навички мотиваційної діяльності педагога у формі гри. Після подорожі митями шкільного життя (виставка фоторобіт «Жіночі образи» та підсумки проекту учнів початкових класів «Ми – українці») гості школи ознайомилися з креативним підходом до оформлення навчального кабінету літератури рідного краю (завідуюча кабінетом Гуріна С.Л.).

Дата проведення семінару співпала із відзначенням двох відомих свят: 14.02 – День св.Валентина та 15.02 – свято Стрітення (зустріч зими з весною). Тому логічним продовженням роботи гостей стала участь у створенні власного виробу з фетру під час майстер-класу «З весною в серці». На завершення зустрічі кожен учасник долучився до  інноваційної форми методичної роботи – перфоманса «Мотивація на успіх». Метою цієї справи було дати можливість учасникам перфомансу виявити творчі здібності, долучаючись до роботи в групах,  та сприяти застосуванню нестандартних форм  роботи у навчальному закладі. На завершення зустрічі  і гості, і вчителі нашої школи заспівали пісню, яку можна вважати лейтмотивом вчительського буття, бо ми глибоко переконанні, що найголовніше – це погода, яка панує у вас на роботі. Як погода гарна і безхмарна, то й працювати хочеться якнайкраще.

Переглядів: 128 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »