Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 15:31

Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Цікавий світ майбутніх професій
Цікавий світ майбутніх професій

17 жовтня 2016 року в нашій школі відбулася зустріч із спеціалістом Черкаського центру зайнятості Симошенко Юлією Анатоліївною

Вона  зустрілася з учнями 9-А, 10-А, 11-А класів. Гаслом зустрічі стали слова Конфуція: "Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті”.

Всі ми прагнемо бути щасливими. Що ж нам для цього потрібно? Дійсно, робота, професія, спеціальність є однією зі складових нашого повноцінного та щасливого життя.

У житті кожної людини настає момент, коли доводиться вирішувати, де здобути (продовжити) освіту або куди піти працювати. Їй необхідно вибрати професію, свій життєвий шлях.

Кожному громадянину нашої країни надано право на вибір професії, рід занять і роботи. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати – не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони пред'являють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності.

Вибір професії – це не миттєвий акт, а процес, що складається з низки етапів, тривалість якого залежить від зовнішніх умов та індивідуальних особливостей суб'єкта вибору професії. Він ускладнюється тим, що нині існують тисячі різноманітних професій, при цьому приблизно щороку з'являються сотні нових і зникають десятки старих. Існують певні традиції та особливості у виборі тієї чи іншої професії.

Всі ці фактори розглянуто на заняттях. Учням було презентовано сучасний ринок  праці, вони дізналися, які професії зараз користуються попитом, були наведені приклади із життя щодо здобуття освіти, майбутньої професії, ознайомлено з порталами «Труд», «Моя кар’єра», сайтом ДСЗ.

Переглядів: 127 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »