Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 02:00

Головна » 2017 » Квітень » 24 » День самоврядування
День самоврядування

Існує  стереотип: школа – підготовка до життя.  Ми  з цим не згодні. Школа-це і є саме життя, причому, поза сумнівом, одна з найяскравіших його сторінок. Щоденно ми намагаємось заповнити простір дитини соціально-корисними справами, духовним багатством і позитивними емоційними враженнями.  Один із них – день самоврядування. У запровадженні його ми, вчителі школи, керувались бажанням допомогти дітям відчути свою значимість, навчити наполегливості в реалізації своїх планів, залучаючи на допомогу усі свої сили, об’єднуючись з іншими людьми, озброїти їх необхідними практичними вміннями і навичками, які вони зможуть використати у дорослому житті.

В цьому році ми підійшли до підготовки ретельно. Обрали тему дня «Що таке щастя?» Зранку учні, вчителі школи мали можливість на «Веселій стіні» продовжити твердження: «Я щасливий, коли…» та подарувати всім смайлики. Були обрані дублери: адміністрація школи – директор школи – Артюхова Анастасія Русланівна, учениця 11-А класу, дублери вчителів учні 7-А класу: Михлик Марина, Коваленко Олександра, Ляпкало Людмила, Бадія Ольга, Кібукевич Вікторія, Могильна Анна; учні  7-Б класу: Назарова Сніжана, Заїка Єлизавета, Деньга Владислав, Попов Віталій, Тупицька Катерина; учні 8-А класу: Мукогоренко Анастасія, Глушко Даша, Педько Анастасія, Краснова Софія, учні 8-Б класу: Ковтун Стас, Мирошнік Діана; учні 9-А класу: Кондратьєв Альберт, Щусь Іван, Олійник Валентина, Бондаренко Анна, Турчак Каріна, Цимбал Анастасія. Учні 5-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Ось воно, щастя». Протягом дня всі перерви в школі були музичні, що викликало в учнів бурю позитивних емоцій. А наостанок відбувся квест «У пошуках рецепту щастя», в якому взяли участь команди старшокласників та вчителів. Виконуючи завдання на різних станціях, вони отримували підказки, за допомогою яких мали знайти рецепт щастя. І знайшли його! Хочете і ви дізнатися рецепт? Будь ласка. Рецепт щастя. Візьміть 1 склянку доброго ранку, 2 ложки ( можна з гіркою) гарного настрою та 3 ложки (можна замінити ополониками) впевненості.

Усе гарно змішайте.

Додайте людяності, взаєморозуміння.

Випікайте все на вогні кохання.

Прикрасьте посмішками і компліментами.

Щастя готове. Не забудьте поділитися ним із тими, кого любите!

Переглядів: 150 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2017  »