Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 23:02

Головна » 2018 » Квітень » 10 » День здоров’я в школі
День здоров’я в школі

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Всі заходи  спрямовані на натхнення, мотивацію і напрямок досягнення найвищого рівня здоров’я. Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я. Наприклад, тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло «Здоров’я для всіх».

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я решта все, додасться», так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

До святкування долучилися і учні нашої школи. Розпочався день 10 квітня  із загальношкільної зарядки під ритмічний музичний супровід, яку проводили самі учні. Протягом цього дня відбулися спортивні змагання, уроки здоровя.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!

Переглядів: 67 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »