Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.02.2019, 01:08

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Ділимося досвідом
Ділимося досвідом

22 лютого 2018 року на базі нашої школи відбувся  семінар педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Тема семінару «Креативність у виховній роботі – запорука розвитку творчого потенціалу учня і вчителя». Мета: ознайомити учасників семінару з досвідом виховної роботи школи із зазначеної теми. На семінарі були присутні педагоги-організатори з 26 шкіл міста, методист ММК Деркач Ліана Михайлівна. Директор школи, Хилько Василь Іванович, виступив перед гостями із візитною карткою школи. Заступник директора школи, Шилова Тетяна Антонівна, поділилася  методичними аспектами роботи школи над єдиною методичною проблемою школи «Креативна освіта для розвитку особистості вчителя і учня». Педагог-організатор, Фесенко Людмила Вікторівна, провела практикум для учасників семінару, а саме ділилася досвідом з підготовки та проведення інтерактивної гри «Почуй мене. Зрозумій мене». Під час практикуму гості мали нагоду виступити у ролі учнів: розігрували сценки, виконували інтерактивні вправи, розгадували ребуси. Учасники гри отримали  позитивні емоції та корисний досвід. Гості відвідали кабінет «Народознавства» та отримали не менш корисну інформацію з теми «Традиції і побут українського народу – основа духовності майбутніх поколінь», яку надала присутнім вчитель української мови та літератури Дяченко Оксана Василівна. Учасники семінару зацікавилися питанням «Креативність в інтер’єрі навчального закладу», на яке надихнуло їх відвідування кабінету література рідного краю. Завідуюча кабінетом, Гуріна Світлана Леонідівна, поділилася досвідом  створення та втіленням ідеї в життя. Особливу насолоду учасникам семінару принесла участь у майстер-класі із виготовлення народної іграшки-оберега, який провела Дяченко О.В. Під час підбиття підсумків семінару учасники наголосили на тому, що в нашій школі надзвичайно комфортна обстановка, відчувається, що тут працюють не просто вчителі різного фаху, а єдиний колектив однодумців, де директор може і насварити, і пожартувати, немає вимушеності у стосунках між вчителем та адміністрацією, колеги є друзями, товаришами, які завжди допоможуть одне одному. Це найцінніше у будь-якій роботі. Якщо вчитель почувається комфортно, вільно, він не дозволить собі по-іншому ставитись і до своїх вихованців.

Переглядів: 207 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »