Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 11.07.2020, 23:30

Головна » 2020 » Квітень » 3 » Дистанційне навчання ІV-VІ тиждень
Дистанційне навчання ІV-VІ тиждень

Завдання для учнів (ІV-VІ тиждень)

Переглядів: 116 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
1 Антон   [Матеріал]
Освітня платформа «МійКлас» надає нові можливості для навчального процесу

На період надзвичайної ситуації в Україні комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» пропонує вчителям та школярам безкоштовно користуватися дистанційною освітньою платформою «МійКлас».

На освітній платформі «МійКлас» з початку зареєструвалося понад 20 тисяч вчителів, а загальна кількість користувачів – понад мільйон. Засновник сайту Олександр Єрьомін вважає, що це не випадковість.

«Транслювати уроки на телебаченні – це безконтрольна форма дистанційної освіти, в якій відсутня можливість закріпити пройдений матеріал, оцінити якість освоєння програми. Всі розуміють, що це негативно позначиться на підсумках навчального року, в тому числі на результатах ЗНО. У пошуках розв'язання проблеми приходять до нас, це й забезпечило зростання популярності комерційних ресурсів», - зазначив Олександр Єрьомін.

Сайт рекомендує і Міністерство освіти України. Враховуючи критичну ситуацію з освітнім процесом, в Черкаській області доступ та реєстрація користувачів сайту «МійКлас» здійснюється безкоштовно на період карантину. На сайті є всі необхідні для школярів матеріали: онлайн-база завдань, можливість зацифрування навчальної програми вчителя для впровадження дистанційного навчання учнів, електронні домашні та контрольні роботи, функції батьківського контролю та інше.

Учні можуть самостійно вивчати предмети та головне – вчитися на власних помилках. Платформа орієнтована, в першу, чергу на вчителів, вони можуть організовувати освітній процес і наповнювати сайт своїми матеріалами.

Технічні працівники сайту готові надати будь-яку допомогу педагогам. З кожним користувачем ведуть зворотний зв'язок. Щоб школярам було цікавіше вчитися, засновники платформи внесли елементи змагання. Учні отримують бали, вирішуючи завдання. На сайті можна знайти рейтинг шкіл та учнів.

Надалі освітня платформа «МійКлас» готова надати комерційну пропозицію та під'єднати охочі заклади інших регіонів України до сайту.

Ім`я *:
Код *: