Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 01:54

Головна » 2016 » Вересень » 6 » Допомога для Тимофійка
Допомога для Тимофійка

1 та 2 вересня у нашій школі пройшла акція « Замість квітів допоможи хворій дитині».

Учні, вчителі та батьки  відгукнулися на цю акцію та зібрали кошти для продовження лікування  Тимофія Каюка.

У Тимофійка замість іграшок – крапельниці, замість великої родини – лікарі та медсестри. Так вже багато  місяців живе дворічний хлопчик. У нього діагностували рак наднирника. Нині за  життя  дитини борються черкаські медики. Та порятунок Тимофійка потребує чималих коштів. Їх родина просто не має.

Пухлина була виявлена випадково, при оформленні у дитячий садочок. У дитини друга стадія, що дає йому гарні шанси на одужання. Терапія дуже складна, супроводжується великими ускладненнями. Люди не стояли осторонь, родині допомагали волонтери та небайдужі люди. Йому було зроблено ряд процедур у лікувальних закладах Польщі. У хлопчика з’явилася надія на покращення стану здоров’я. На сьогодні Тимофій знаходиться під постійним наглядом дитячого онколога: приймає біотерапію. Кожні три місяці хлопчик проходить комп’ютерну томографію. Ця процедура болюча та коштовна. В родині тільки тато працює. Мати в декретній відпустці. Бабуся і дідусь – на пенсії. Родині необхідна грошова допомога, щоб врятувати життя єдиної дитини.

Батьки – Каюк Роман та Супрун Ірина – випускники Черкаської загальноосвітньої школи № 10, тож жоден з нас не залишився осторонь, всі хотіли допомогти малому Тимофію у лікуванні. Було зібрано 5 тисяч 160 гривень.

Зібрані кошти були передані родині хлопчика.

Будь здоровий, Тимофійку!

Переглядів: 120 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1