Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 15:27

Головна » 2015 » Вересень » 23 » Екскурсія на «ТЕМП» і ТРК «ВІККА»
Екскурсія на «ТЕМП» і ТРК «ВІККА»

23 вересня учні 9-Б класу відвідали завод «ТЕМП». Нас гостинно зустріли на прохідній виробництва. Чарівна екскурсовод Ірина ознайомила нас із історією заводу. Ми дізналися, що ПАТ «ТЕМП» – одне з найстаріших промислових підприємств України, засноване у 1908 році німецьким інженером Іваном Карловичем Гроссе. В 80-ті роки це машинобудівний завод імені Г.І.Петровського. Основним напрямком роботи підприємства довгий час було виробництво обладнання для харчової промисловості.

ПАТ «Темп» впродовж більш як 100 років своєї діяльності не уповільнює обертів.

Зараз підприємство визнано лідером на вітчизняному ринку з проектування та виробництва ортопедичних каркасів ліжок і ортопедичних матраців.

Паралельно з виробництвом комплектуючих для меблів, підприємство, завдяки своїй технічній базі приймає і виконує замовлення з високочастотної різки і гнуття металу.

У 2010 році завдяки потужній технічній базі, ПАТ «ТЕМП» запустило нове виробництво – дитячих і спортивних майданчиків, які ми можемо бачити у багатьох мікрорайонах нашого міста.

ПАТ «ТЕМП» – підприємство, що знаходиться в процесі постійного розвитку.

Виробництво співпрацює з автомобільними концернами «Мерседес», «Порше».

У цеху нам показали різку металу лазером, зварювання металу за допомогою станка-робота (єдиного, до речі, в Україні). Ми у захваті зробили селфі біля частини справжнісінького «Порше» та отримали у подарунок брелки, вирізані лазерним різаком.

Після цього ми пішли до справжнісінької телестудії!

«Вікка» (власне ВІККА – Відео-Інформаційний Комерційний КАнал) – приватна регіональна телекомпанія, яка здійснює телемовлення у обласному центрі місті Черкасах і частково в області. Найстаріша приватна черкаська ТРК. Уперше телекомпанія «Вікка» офіційно вийшла в ефір 9 вересня 1991 року.

Ірина провела нас до телестудій, розповіла про те, як знімаються і монтуються випуски новин, як беруться інтерв’ю. У царстві телебачення було не менш цікаво, ніж на заводі.

Загалом, нам дуже сподобалося, адже і учні і вчителі дізналися багато нового.

Переглядів: 191 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2015  »