Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.06.2018, 08:38

Головна » 2018 » Травень » 24 » Екскурсія в Оршанець
Екскурсія в Оршанець

Доброю традицією для учнів нашої школи стали відвідини Центрального музею Державної прикордонної служби України. До навчального центру прикордонників, що в Оршанці, вирушили й учні 7-А класу.

З першої миті перебування у навчальному центрі учнів на чолі з вчителем хімії Рябчич Любов Миколаївною та Головою ради школи Рябчичем Володимиром Миколайовичем експозиція захопила увагу учнів.  Екскурсовод розповів про устаткування, яке розташоване на пунктах контрольного пропуску і в мирний час дозволяє тримати кордон «на замку». Але коли сусіди виявляють агресію, прикордонники беруть до рук свою першу й основну – справжню зброю.

Відвідавши музей Державної прикордонної служби України, учнів вразило, з якою любов’ю створено експозицію з історії прикордонників від сивої давнини і з якою материнською любов`ю розповідав екскурсовод музею  про прикордонників, які загинули в АТО. Особлива увага була прикута до біографії і речей генерал-майора Ігоря Момота, який очолював заклад до своєї загибелі на Сході, його ім`я присвоєно Навчальному центру.

Нещодавно музей поповнився новою експозицією – «бандерівською» криївкою, яка відтворює побут вояків Української Повстанчої Армії. Експозиція імітує підземний бункер, зроблений з колод і вритий шаром землі для маскування. На стінці – зброя, одяг, на полицях – посуд і книги, а ще – закріплена граната, до якої легко дотягнутися в мить небезпеки.   У бункері – двоє: лежить поранений, вкритий шинеллю, а поруч його побратим, що сидить за столом, друкує листівку від імені українського народу, який не здолати…

Щиро вдячні співробітникам Навчального центру за цікаву екскурсію і теплий прийом!

Переглядів: 41 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »