Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.10.2017, 09:25

Головна » 2015 » Квітень » 23 » Гордість школи – 2015
Гордість школи – 2015

22 квітня 2015 року у спортивній цій залі нашої школи зібралися вчителі, учні, батьки, гості, щоб вітати майбутню еліту української держави, учнів школи – переможців конкурсів, змагань, призерів ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад та учасників міського та обласного етапів захисту робіт малої академії наук – МАН. Та не просто вітати, а вручати сертифікати  про присвоєння звання «Гордість школи – 2015».

32 номінанти було висунуто на присвоєння цього звання спеціально створеною комісією із учителів, батьків і учнів.

Директор школи Василь Іванович Хилько та заступники директора Оксана  Григорівна Пилипюк і Тетяна Антонівна Шилова вручили сертифікати у номінації «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЕЛІТА ШКОЛИ»:

М’ЯКОТІ ВІКТОРІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ, учениці 10-А класу, яка посіла І місце у міській олімпіаді з астрономії.

КОВАЧУ БОГДАНУ ОЛЕКСІЙОВИЧУ, учневі 11-А класу, який посів ІІ місце у міській олімпіаді з української мови та ІІІ місце у міській олімпіаді з історії.

ПОЛІЩУЧЕНКО КСЕНІЇ ВІКТОРІВНІ, учениці 7-А класу, яка            посіла ІІ місце.

КАЛІНІЧЕНКОУ МИКОЛІ ВІКТОРОВИЧУ, учню 7-А класу, який посів ІІ місце у міській олімпіаді з біології.

УГАРОВІЙ ВЛАДИСЛАВІ ОЛЕКСАНДРІВНІ, учениці 8-Б класу, яка  посіла  ІІІ місце у міській олімпіаді з фізики.

У номінації «ЮНІ АКАДЕМІКИ» – МАЛЬЦЕВІЙ АНАСТАСІЇ ЄВГЕНІЇВНІ, учениці 10-А класу, яка під керівництвом  учителя історії Польської Ольги Іванівни створила  наукову роботу на тему «Історія сільських музеїв у період незалежності України» та посіла у міському етапі захисту наукових робіт МАН  ІІ місце, а на обласному етапі завоювала почесне ІІІ місце.

У номінації «СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ШКОЛИ» сертифікати вручили кращим волейболістам, що вибороли першість міста і області:

МИХАЙЛОВІЙ ВІТАЛІНІ ЄВГЕНІВНІ,  учениці 9-А класу.

КОЛОМІЙЦЕВІЙ ОЛЕКСАНДРІВІТАЛІЇВНІ, учениці 9-Б класу.

НАУМЕНКО МАРІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ, учениці 8-Б класу.

КУЛИК ЄВГЕНІЇ СЕРГІЇВНІ, учениці 9-Б класу.

КРАСНОВІЙ СОФІЇ ОЛЕКСІЇВНІ, учениці 6-А класу.

ІВАЩЕНКУ ДАВИДУ ОЛЕГОВИЧУ, учню 11-А класу.

ВОЛКОВУ СЕРГІЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ, учню 11-А класу.

НОВАКОВСЬКОМУ ВІТАЛІЮ ВЯЧЕСЛАВОВИЧУ, учню 11-А класу, майстру спорту України по шосе та треку, багаторазовому чемпіону та призеру Чемпіонатів України, Чемпіонатів областей та кубків України, учаснику Чемпіонату Світу, члену збірної  команди  України по шосе та треку.

Уже багато років шкільний театр – студія «ЮКО» дарує учням, вчителям і батькам цікаві прем’єри, посідає призові місця у міських конкурсах театральних колективів.

Серед акторів театру є учні, без яких не обходиться жодне шкільне свято, жоден конкурс, презентація школи чи то на міському, чи то на обласному рівні.

У цьому році  найталановитіші з них є випускниками. Шкільна сцена буде без них сумувати, але час – не спинити, наших кращих акторів чекають нові життєві обрії.

Тож у номінації «ДІТИ МЕЛЬПОМЕНИ» сертифікати отримали учні випускного 11-Акласу БРОВЧЕНКО МАР’Я ІГОРІВНА, СТЕЛЬНИКОВИЧ АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА, ЗАЄЦЬ ЯНА МИКОЛАЇВНА, ПЕРЕПЕЧАЙ ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ, ІЛЬЧЕНКО ВІТА МИХАЙЛІВНА.

КОБИЗЬКА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, учениця 5-А класу  отримала сертифікат «Гордість школи – 2015» у номінації «ГОЛОС ШКОЛИ», бо жоден шкільний концерт не обходився без пісень у її виконанні, жодне свято, лінійка, шкільний чи міський конкурс.

Навіть із обома загіпсованими руками ця дівчинка виступала цього року на святі святого Миколая для першокласників і їх батьків. Співала, бо  пообіцяла виступити, а обіцянки порушувати не звикла.

Серед наших учнів є чимало не тільки ерудованих, а й креативних особистостей. Саме вони під керівництвом учителів здобули цьогоріч перемоги у різноманітних творчих змаганнях і конкурсах.

Сертифікати у номінації «РОЗУМНІ, ТВОРЧІ, КРЕАТИВНІ» вручили

ДЕМ’ЯНЕНКО ВЛАДИСЛАВІ СЕРГІЇВНІ, учениці 9-Б класу, за перемогу у міському конкурсі імені Т.Г.Шевченка та ПЕДЧЕНКО МАРГАРИТІ ДМИТРІВНІ, учениці 4-А класу, за перемогу у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.

Звичайно ж ми розуміємо, що за кожним учнівським  досягненням, кожною творчою роботою стоїть копітка праця вчителя.

Тому  на святі нагородили вчителів і наставників, котрі готували дітей до олімпіад, змагань і конкурсів. Сертифікати у номінації «ТАЛАНТ І МАЙСТЕРНІСТЬ» вручили:

ПОЛЬСЬКІЙ ОЛЬЗІ ІВАНІВНІ, ЮСТИКУ МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ, ГУРІНІЙ СВІТЛАНІ ЛЕОНІДІВНІ, ЗАВАДСЬКІЙ СВІТЛАНІ ДМИТРІВНІ, ЛИННИК АЛЛІ МИХАЙЛІВНІ, ДЕМІЧЕВІЙ ГАЛИНІ ПЕТРІВНІ, МИХАЙЛЮК ІННІ ІВАНІВНІ, ІВАНЕНКО ВІКТОРІЇ ІВАНІВНІ, НОВГОРОДЧЕНКО ТЕТЯНІ КИРИЛІВНІ, тренеру Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи , яка тренує волейбольну збірну школи, міста.

Серед членів нашої шкільної родини є люди,  небайдужі до проблем школи.

Вони завжди готові прийти на допомогу в організації ремонту чи облаштуванні пришкільної території, надати транспорт, допомогти у придбанні  апаратури. Саме такою людиною став для нашої школи СОЛОПЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ, куратор школи від ПАТ «Азот». Його і нагородили сертифікатом «Гордість школи – 2015» у номінації «МЕЦЕНАТ ШКОЛИ».

Урочиста, святкова і водночас невимушена атмосфера панувала у залі під час свята. Всі учні разом з учителями і батьками співали гімн школи, а хореографічний ансамбль «Подарунок» презентував чудові танці.  Дитячий хор під керівництвом А.М.Линник  виконав  пісню «Мир без войны», а учні 8-Б класу викликали бурю овацій своєю танцювальною композицією «Я і Україна».

Завершилося свято веселою фотосесією, де всі номінанти сфотографувалися зі своїми нагородами.

Переглядів: 383 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2015  »