Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.01.2018, 17:33

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Козацькому роду нема переводу
Козацькому роду нема переводу

14 жовтня Україна відзначає День Українського козацтва.  Учні  9-их класів  взяли участь у конкурсі проектів з теми «Козацька кухня». Метою виховної справи було познайомити дев’ятикласників  із традиційною кухнею українців, а саме козацькою кухнею; розширити уявлення учнів про деякі рецепти наших пращурів та навчитися готувати їжу за стародавніми рецептами.

За декілька тижнів до зазначеної дати учні розпочали підготовку, об’єднавшись у групи. Результатом учнівських досліджень стала презентація традиційних козацьких страв, яка відбулася 12 жовтня в актовій залі школи. На захід були запрошені учні 8-их класів, батьки, вчителі.

Кожна група по черзі презентувала власне бачення козацької кухні та власноруч приготовану страву. Презентації супроводжувалися інсценізаціями з козацького життя та побуту, частуванням. До обговорення теми заходу залучалися глядачі.  Було представлено 5 презентацій, кожна вирізнялася оригінальністю та креативністю. Групи під час підготовки та участі у конкурсі виявили зацікавленість  обраною темою. І самі учні, і гості дізналися багато цікавого.

Особливістю проектної діяльності учнів є те, що до цієї роботи залучалися практично всі учні: деякі займаються пошуковою роботою, інші – створюють презентацію, готують інсценізації, добирають костюми, готують страви та відтворюють результати роботи на сцені.

Глядачі мали змогу визначити групу, яка їм найбільше сподобалася. Нею виявилась група учнів 9-Б класу.  Дійсно, їхній виступ не залишив байдужими нікого. Та ми впевнені, що переможцями стали всі учні, які долучилися до цієї справи. На сцені ми побачили справжню колективну творчу справу.  Учням настільки сподобалося працювати разом, що вони вже обговорюють  участь у наступних проектах.

Переглядів: 92 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »