Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.02.2018, 11:43

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Нашій школі – 50!
Нашій школі – 50!

Черкаська загальноосвітня школа № 10 відсвяткувала свій півстолітній ювілей.

Офіційні урочистості  з нагоди святкування ювілею  відбулися 29 листопада 2017 року  у міському Будинку культури ім. І. Кулика.

Трудовий  і учнівський колектив школи із знаменною датою прийшли привітати перший заступник міського голови Овчаренко Станіслав Анатолійович, секретар Черкаської міської ради  Радуцький Олександр Романович,заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич, заступник міського голови Коломоєць Ігор Анатолійович, депутати Черкаської міської ради Згіблов Олександр Георгійович,  Михайлюк Інна Іванівна,заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  Бакланова Марина Леонідівна, начальник управління освіти  Степко Євген Петрович, завідуюча міським методичним кабінетом установ освіти  Косенкова Інна Анатоліївна, голова міського комітету профспілки працівників освіти та науки  Федорченко Ганна Петрівна, директори шкіл міста, колишні випускники, батьки, учні.

Нікого  з присутніх у святковій залі не залишив байдужим чудовий концерт, у якому взяли участь учні школи, а також художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Веселка», ансамбль ірландського танцю «Джиліз», вокальний гурт «Lucky girls band» Черкаської музичної школи № 5.

Своїм першим учням наша рідна десята відчинила двері у  1967 році як Черкаська середня загальноосвітня трудова політехнічна школа № 10.

З 1971 по 1985 роки у школі поглибленого вивчення іспанської мови; протягом 1995 – 2003 років  – у школі діяли спортивні  класи (гандбол, волейбол); з 2005 року – школа з профільними класами математичного, правознавчого та філологічного напрямків.

Кредо школи: «Школа, родина, ненька-Вкраїна – всі ми одна сім’я». Педагогічний колектив приділяє особливу увагу роботі з обдарованими учнями. Учні беруть участь у предметних олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях. Відома школа у місті своїми спортивними здобутками. Протягом останніх  років  волейбольна збірна дівчат є постійним переможцем міських та обласних змагань з волейболу. У 2017-2018 навчальному році волейбольна збірна дівчат закладу виборола І місце у І Шкільній волейбольній  лізі (м. Київ, травень 2017).

Видатними випускниками та учнями школи у різні роки були:

Горб Тетяна – заслужений майстер спорту з гандболу, бронзова призерка олімпіад 1988 та 1992 років, гравець легендарної команди  Турчина «Спартак» (Київ), Дуб’янська Ангеліна, Рева Анна – майстри спорту з волейболу, Резнір Олена – майстер спорту з гандболу,  бронзовий призер Олімпіади 2004 року, Новаковський Віталій – майстер спорту з велоспорту, Музика Олександр – майстер спорту з хокею на траві.

Переглядів: 175 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »