Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 01:51

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Підсумки тижня початкової школи в ЗОШ№10
Підсумки тижня початкової школи в ЗОШ№10

З 15 лютого по 19 лютогов нашій школі  вчителі та учні провели тиждень початкової школи «Наша школа – прекрасна планета». Учні і вчителі початкових класів ділилися своїми здобутками, «родзинками» досвіду. Вчителі початкових класів, бібліотекар Заболотня О.Д., учителі фізичної культури, а також батьки взяли активну участь у  спортивних змаганнях, у зустрічі з письменницею Оксаною Одорошенко, у майстер-класі з виготовлення святкової листівки, у благодійній ярмарці (допомога  учневі 1-А класу Дубасу Остапу).

Зустріч з письменницею Оксаною Одорошенко була спрямована на розвиток читацьких навичок учнів молодшої школи, на розвиток зв’язного мовлення, на збагачення словникового запасу та інтерес у дітей читати художню дитячу літературу письменників рідного краю. Діти були ознайомлені з дитячою книгою О.Одорошенко «Люстерко».

Адже «Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне  життя…» – писав В.О.Сухомлинський.

Основні завдання, реалізація яких відбулася у рамках тижня: активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів; пропагування передового педагогічного досвіду; створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, що сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.

На  майстер-класі з трудового навчання  учні початкових класів продемонстрували свої вміння та навички працювати з папером. На конкурсах з трудового навчання  були відібрані кращі роботи.

Серед 3-х класів були проведені спортивні змагання «Веселі старти», які були спрямовані на оздоровлення учнів молодших класів. Здобули перемогу учні 3-Б класу.

Вчитель Іваненко В.І. провела в 1-А класі відкритий урок навчання грамоти (письмо). На уроці були використані інтерактивні технології, творчі завдання, які сприяли розвитку творчої особистості школярів.

Вчитель Бейбудова О.І. провела конкурс в 2-А класі «Найрозумніший», який сприяв розвитку інтелектуальної особистості молодшого школяра.

Тиждень початкових класів завершився, але продовжується копітка праця вчителів, яка покликана пробудити творчість учнів, підтримати інтерес та бажання вчитися, знайти шлях до серця кожної дитини початкової школи.

Переглядів: 170 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2016  »