Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 15:33

Головна » 2015 » Листопад » 19 » Семінар заступників директорів з виховної роботи
Семінар заступників директорів з виховної роботи

17 листопада 2015 року в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи міста на тему «Креативність як шлях подолання традиційних схем і підходів у виховній діяльності».

У теоретичній частині виступив директор школи Хилько В.І. Він  презентував навчальний заклад,  висвітлив основні аспекти діяльності школи, її досягнення, перспективи.

Практичний психолог Худова Ю.А. розповіла про теоретичні аспекти креативності, учасники семінару опрацювали тест на рівень власної креативності.

Заступник директора з виховної роботи Шилової Т.А. у своєму виступі на тему «Створення сприятливого психологічного клімату в колективі та забезпечення заходів щодо розвитку творчої особистості вчителя та учнів» ознайомила присутніх із системою виховної роботи із зазначеного питання.

У практичній частині виступили керівників гуртків.

Фесенко Л.В., педагог-організатор і керівник гуртка театру-студії «ЮКО» виступила з питанням «Креативність – шлях від дивергентного мислення особистості до її творчої самореалізації» (на матеріалах роботи шкільного театру – студії «ЮКО»). Учасники семінару переглянули міні-виставу «Пригоди на День учителя в Лісовій школі».

Пак Е.Е., вчитель фізичного виховання, керівник гуртка «Кікбоксинг» презентував виступ своїх вихованців та розповів про  фізичний і духовний розвиток дітей шляхом залучення їх до роботи спортивної секції з кікбоксингу.

Дяченко О.В., вчитель української мови та літератури, керівник гуртка «Етнолялька» та завідувач кабінету народознавства виступила на тему «Традиції і побут українського народу – основа духовності майбутніх поколінь»  та провела екскурсію на виставці архаїчних ужиткових речей.

Гуріна С.Л., вчитель української мови та літератури розповіла про креативний підхід до  оформлення інтер’єру навчального кабінету , учасники семінару відвідали новостворений кабінет літератури рідного краю.

Кельм С.В., вчитель образотворчого мистецтва, Ган Л.Р., вчитель обслуговуючої  праці та керівник гуртка  «Умілі руки», підготували виставки дитячих робіт та розповіли про розвиток творчих здібностей школярів під час роботи в гуртку «Умілі руки» та на уроках образотворчого мистецтва.

Заступники директорів з виховної роботи відвідали виставки стіннівок «Обличчя мого класу», «Класно відпочиваємо», «Наш найкращий класний керівник», виставки колажів учнів 1-4 класів «Я люблю Україну», які є певним етапом участі школярів у шкільних проектах.

Також учасникам семінару було запропоновано взяти участь у  перфомансі  «З Україною в серці». Присутні могли спробувати себе у ролі читців-декламаторів, акторів, режисерів, створити плакат, написати власні вірші, на які їх надихнув префоманс.

Підсумки семінару підводили за кухликом узвару і українськими пундиками.

Переглядів: 255 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »