Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.11.2018, 12:32

Головна » 2018 » Березень » 16 » Сучасне освітнє середовище для учнів початкової школи
Сучасне освітнє середовище для учнів початкової школи

14 березня  2018 року на базі нашої школи відбувся семінар керівників методичних об’єднань вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Тема семінару «Сучасне освітнє середовище для учнів початкової школи».

Мета: вчити організовувати освітнє середовище відповідно до концептуальних засад Нової української школи.

На семінарі були присутні керівники методичних обєднань з 32 шкіл міста, методисти ММК Мединська Валентина Михайлівна та Дмитренко Любов Геннадіївна. Директор школи, Хилько Василь Іванович, виступив перед гостями із візитною карткою школи.

Під час практикуму гості мали нагоду відвідати відкриті уроки. Інтегрований урок у  3 класі  «Свійські та дикі тварини», який провели Пасіченко Алла Василівна, вчитель початкових класів,  та Кельм Світлана Вікторівна, вчитель образотворчого мистецтва, та  Кейс-урок «Знаходження числа за його дробом» у 4 класі під керівництвом Яровенко Галини Миколаївни, вчителя початкових класів. Яременко Ірина Іванівна, вихователь групи продовженого дня, презентувала освітні середовища, відповідно до концептуальних засад Нової української школи.

Гості відвідали кабінет «Народознавства», де їх привітав з приходом весни вокальний ансамбль «Червона калини» під керівництвом Маріненко Оксани Юріївни, вчителя музичного мистецтва.

Дяченко Оксана Василівна, вчитель української мови та літератури та Ган Леся Романівна, вчитель трудового навчання,  провели майстер-клас з виготовлення сувеніра-магніта.

Під час підбиття підсумків семінару учасники наголосили на тому, що в нашій школі надзвичайно комфортна обстановка, відчувається, що тут працюють не просто вчителі різного фаху, а єдиний колектив однодумців, де немає вимушеності у стосунках між вчителем та адміністрацією, колеги є друзями, товаришами, які завжди допоможуть одне одному. Це найцінніше у будь-якій роботі. Якщо вчитель почувається комфортно, вільно, він не дозволить собі по-іншому ставитись і до своїх вихованців.

Учасники семінару отримали позитивні емоції та корисний досвід.

Переглядів: 262 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »