Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.01.2018, 17:33

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Святий Миколай у гості завітав
Святий Миколай у гості завітав

19 грудня православні люди всього світу святкували день Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Святий Миколай  швидко з’являвся скрізь, де  була потрібна допомога. Чудес його не злічити. Найбільше чекали на Святого Миколая українські діти, бо в цей день  він слухняним дітям дарував омріяні іграшки, солодощі, мандарини.

Ось і в нашу школу завітав Святий Миколай. Учні п’ятих класів підготували  цікаву виставу для третьокласників, в якій показали, кому Миколай Чудотворець приносить  подарунки, а кому різки. На свято завітали казкові герої: ангели, чорти, неслухняний хлопчик та його сестричка, Святий Миколай. Діти співали, танцювали, розповідали вірші. А глядачі відповідали на цікаві питання, відгадували загадки. Всім було весело і по-родинному тепло у дружньому колі дітей і дорослих, особливо під час виконання  заключної пісні «На Святого Миколая».

Свято відбулося завдяки нашим талановитим учням: Боговик Аліні, Бочаровій Вікторії, Клейн Марії, Клепач Дарині, Василенку Вадиму, Потапенко Софії, Шиловій Владиславі (5-А клас), Ковтуну Станіславу (9-Б клас), Гладкому Владиславу, Калінченко Валерії, Куртову Ярославу, Линник Ірині та Марині, Плигач Вікторії, Проходьку Дмитру, Розсосі Катерині (5-Б клас).

Не злічити всього доброго, щедрого, світлого, що робив для людей Миколай. Він славився любов'ю, добротою і співчуттям до людей, допомагав знедоленим у біді, роздавав бідним майже всі свої гроші, залишаючи собі тільки скромну суму для життя. І саме за це здобув величезну шану і любов народу. Хіба це не найважливіший сенс свята, про який ми частенько забуваємо?

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у Вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе усім здоров’я!