Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 15:19

Головна » 2017 » Травень » 17 » Свято «Спортивна гордість школи»
Свято «Спортивна гордість школи»

16 травня 2017 року в школі відбулася надзвичайна подія – свято «Спортивна гордість школи». А присвячене воно було нашим славним дівчатам, які стали кращими волейболістками України.

На святі були присутні учні, батьки, гості – директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Володимирович Волошин, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту  Черкаської ОДА, майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Коваленко Катерина Юріївна, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Бєлов Богдан Олександрович, майстер спорту з волейболу, чемпіон України, володар кубка України Нудьга Борис, депутат міської ради Михайлюк Інна Іванівна.

Гості свята та учні і вчителі захоплено привітали  дівчат-волейболісток і їх тренера, Новгородченко Тетяну Кирилівну,  оплесками та оваціями.

Далі усі  поринули в атмосферу  змагань – Шкільної волейбольної ліги, яка проходила у м. Київ. Цікаві відео , незабутні фотографії супроводжували виступ директора школи Василя Івановича Хилька, який усі чотири дні змагань був поряд із дівчатами, надихав їх на перемогу, підтримував у хвилини невдач.

Ігор Волошин у своєму виступі запевнив, що місто усіляко підтримує спортивний рух та виділило на облаштування спортивного майданчика  в нашій школі 1, 5 млн. гривень. Катерина Коваленко привітала команду та тренера із перемогою та подарувала набір волейбольних м’ячів.

Зворушливими були виступи тренера команди, гравця ліберо Поліщученко Ксенії, які подякували директорові школи, голові Ради школи Рябчичу Володимиру Миколайовичу за підтримку та допомогу під час організації поїздки на змагання та під час ігор.

Завершила свято спільна світлина учнів, батьків, гостей та учнів.

Переглядів: 129 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/2
«  Травень 2017  »