Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.10.2018, 02:00

Головна » 2018 » Лютий » 19 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

З 12 по 16 лютого в нашій школі відбувся тиждень англійської мови. Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків та виховання інтересу до вивчення англійської мови.

Тиждень розпочався з виставки проектних робіт учнів 7-х класів на тему: “Школа та позашкільна діяльність”. У вівторок учні 11-А класу разом з учителем Кашубою О.М. провели гру-вікторину: «Подорож по Шотландії та Британії».

До Дня святого Валентинасеред учні 5-11 класів був проведений конкурс на найкращу валентинку. Також учні 9-х класів під керівництвом вчителя Першиної М.Ю. провели інтерактивну гру : “День святого Валентина”.

У четверучителем англійської мови Клименко С.В. було проведено інтелектуально-пошукову гру «Quest» для учнів 5-х класів. Завдання квесту полягало в розгадуванні різноманітних загадок, кросвордів, пошуку відповідей на запитання, встановлення логічних зв’язків; розвитку кмітливості та формуванню командного духу учнів.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Найкращі знавці англійської мови у кожному класі отримали спеціальні призи та сертифікати.

Проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з англійської мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни. Дякуємо нашим учням за активну участь у проведенні тижня та бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!

Переглядів: 111 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »