Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.09.2017, 15:16

Головна » 2017 » Березень » 2 » Тиждень англійської мови в нашій школі
Тиждень англійської мови в нашій школі

– Do you speak English?

– Yes, I do.

Це найпростіший діалог, який ми з вами пам’ятаємо і знаємо. Та знання наших учнів, звичайно сягають більших глибин. Гарною традицією в нашій школі є проведення тижня  англійської мови, що сприяє розвитку в учнів інтересу до предмета та підвищкє рівень мотивації до вивчення мови інших країн. У рамках тижня англійської мови було проведено:

20 лютого, в понеділок, серед учнів 9-11-х класів був проведений конкурс проектних робіт «Україна-моя Батьківщина», під час якого діти показали свою зацікавленість у вивченні англійської мови та виявили творчі здібності.

21 лютого 63 учні нашої школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Puzzle-2017». Цікаві й дуже (як виявилося) непрості завдання! Під час їх виконання, діти мали змогу узагальнити вміння та навички з вивченого матеріалу, із захопленням розгадували ребуси, виконували творчі завдання й перевіряли свої знання з англійської мови.

Для маленьких знавців англійської мови був проведений конкурс «Грамландія», де учні 4-х класів виконували цікаві завдання з такої “нецікавої” граматики англійської мови. Переможцями стали учні 4-А класу Кашуба Ксенія та Гніздицький Віталій, які й розділили перше місце.

А для учнів 6-7 класів було проведено квест, який вже вкотре довів, що перемагає той, у кого сильний командний дух! А переможцями стала команда учні 6-Б класу “Space Girls”, з чим ми їх і вітаємо!

Завершився тиждень пісенним фестивалем. У школі  впродовж дня на кожній перерві звучали пісні у виконанні учнів 1-11 класів. Це було справжнє свято для всіх учнів школи. Потік позитивної енергії не міг не зарядити радістю та ентузіазмом і учасників, і глядачів.

Мета була досягнута, адже школярі дійсно отримали естетичне задоволення та поглибили свої знання з іноземної мови.

Дякуємо нашим учням за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!

Переглядів: 158 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »