Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.10.2017, 09:23

Головна » 2015 » Травень » 25 » Тиждень образотворчого та музичного мистецтва
Тиждень образотворчого та музичного мистецтва

Передати своє бачення світу, виразити свої почуття і емоції людині допомагають засоби мистецтва. Вміння бачити, розуміти і створювати прекрасне робить життя багатшим, а людей – красивішими, добрішими, шляхетнішими, мудрішими. Долучитися до різних видів мистецтва й спробувати свої сили у виготовленні цікавих виробів чи представленні своїх  музичних і художніх  талантів мали змогу й учні нашої школи.

З 18-22 травня 2015 року в школі проходив тиждень художньо-естетичного циклу. Про виняткову силу мистецтва школярі змогли дізнатися в перший день  тематичного тижня із висловів відомих діячів різних країн, що були  представлені у формі роздруківок. Учні 9-х  класів підготували фотовиставку жіночих портретів «Чорнії  брови, карії очі. Учні сьомого класу взяли участь  в інтелектуальній  грі  «Чи знаємо  ми  музичне  мистецтво?»

Наступного дня учні  сьомого класу познайомили школярів  з видатними композиторами України. Газети про  В.Івасюка, М.Мозгового, О.Білаша та Н.Май було об’єднано темою «На крилах пісень». Цього ж дня восьмикласники познайомилися з життям і творчістю видатного українського композитора-пісняра В.Івасюком, переглянувши фільм про талановитого митця та  відео його пісень у виконанні відомих співаків.

Вперше в нашій школі були представлені на загальношкільний огляд створені учнями  презентації, які були присвячені культурним закладам міста Черкас і діячам культури України. Учні Дем’яненко Владислава та Тарасенко Дмитро не тільки створили презентації, а й захопливо  розповіли про досліджену  ними  тему.

Коридори школи прикрашали цікаві газети, які були виготовлені учнями, про жанри і стилі образотворчого та музичного мистецтва, про видатних художників, композиторів, про різні види мистецтва, а саме: архітектуру, кіномистецтво, паркове,  дизайнерське мистецтво  та  інші.

Учні п’ятих класів поринули у світ симфонічної казки С.Прокоф’єва «Петрик і Вовк». Діти із задоволенням слухали музику та пояснення фахівця, а потім обмінювалися враженнями, висновками.

Вражаюче захопливою була виставка дитячих робіт учнів 5-8 класів з  технічної праці під назвою «Талант – то крапля здібностей  і  море  праці», яка відбулася 21.05.2015р. Вироби з дерева, з паперу, із заліза здивували глядачів майстерністю та фантазією авторів.

Останній день предметного тижня ознайомив усіх бажаючих виставкою дитячих робіт з обслуговуючої праці 9-11 класів та гуртків «Умілі руки», «Етнолялька». Дівчатка нашої школи довели, що вони прекрасні майстрині у вишиванні, у шитті одягу, у створенні м’яких іграшок.

Серед учнів  дев’ятих класів  відбувся диспут «Музика, яку ми слухаємо».  У  тісному колі зібралися прихильники та їх опоненти щодо сучасної української естради. Були  розглянуті основні жанри сучасної української музики, звучали  розповіді про українські гурти «Океан Ельзи», «Друга ріка», «Гурт Скрябін», «Танок на майдані Конго» та  інші.

Переглядів: 258 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/2
«  Травень 2015  »