Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.01.2018, 17:32

Головна » 2016 » Травень » 30 » Тиждень образотворчого та музичного мистецтва
Тиждень образотворчого та музичного мистецтва

З 16-20 травня 2016 року в школі відбувся тиждень  предметів  художньо-естетичного циклу.

Про виняткову силу мистецтва школярі змогли дізнатися в перший день тематичного тижня із висловів відомих діячів різних країн, що були представлені у формі роздруківок. Учні 5-9 класів підготували фотовиставку «Домашні улюбленці». Учні 8 класу підготували інформацію про композиторів українських пісень під загальною назвою «Пісенні крила України». Учні 10 класу  підготували  інформацію про  творчість  архітекторів  В.Городецького  та Антоніо Гауді.

Черкаський край багатий талановитими людьми, щоб дізнатися більше про відомих  земляків, учні представили на загальношкільний огляд створену ними презентацію, що була присвячена 100-річчю від дня народження Д.Нарбута. Учениця 10-А класу В.Михайлова захопливо розповіла про життя і творчість відомого українського художника. Діти переглянули відео і познайомилися з картинами, що мали переважно етнографічні мотиви й українські історичні сюжети.

Коридори школи прикрашали цікаві газети, які були виготовлені учнями, про жанри і стилі образотворчого та музичного мистецтва, про видатних художників, композиторів, про різні види мистецтва, а саме: архітектуру, кіномистецтво, паркове,  дизайнерське мистецтво  та  інші.

Вражаюче захопливою була виставка дитячих робіт учнів 5-11 класів з  обслуговуючої  праці та гуртків «Умілі руки», «Етнолялька» під назвою  «Натхнення  і  майстерність народжує шедевр».  Діти нашої школи довели, що вони прекрасні майстри у вишиванні, шитті одягу, створенні м’яких іграшок.

19 травня школа розквітла яскравими вишиванками, які одягли учні та вчителі на честь свята присвяченого Всеукраїнському дню вишиванки.  Успадкована від дідів-прадідів  вишивана сорочка – це національний одяг, що є нашим генетичним кодом, символом нації, славетним оберегом. А яке ж свято без  щирої української пісні? Тож увесь день на кожній перерві звучали прекрасні пісні України у виконанні учнів 5-8 класів. Радість і гордість переповнювали наші серця, бо ми є одна велика родина і ненька наша – Вкраїна.

Переглядів: 181 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »