Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 01:52

Головна » 2017 » Лютий » 20 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності. Така особистість зуміє правильно обрати свій шлях у житті зважаючи на власні можливості; буде ставити перед собою завдання самовдосконалення й саморозвитку, що стане запорукою успіху в різних сферах діяльності.

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

У сучасних загальноосвітніх навчальних закладах набули широкого використання ідеї проектного навчання. Проект – це поєднання теорії та практики, постановка певного розумового завдання і практичне його виконання.

Тому тиждень початкової школи був присвячений впровадженню методу проекту в  педагогічну практику і був проведений у вигляді проекту, у якому взяли участь учні, батьки  і вчителі початкової школи.

У цьому навчальному році він проходив з 6 по 11 лютого. У нашій школі він проходив під девізом:

Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині – можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1–4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

Відкрився тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення.

Також проходила виставка творчих робіт «Світ моїх захоплень», де діти проявили художнє уявлення, творчу фантазію, високий естетичний смак.

У 1-Б класі Рибчинецькою Оксаною Дмитрівною було проведено відкритий урок з навчання грамоти  на тему «Написання великої букви З». Урок був дуже гарно підготовленим, цікавим та змістовним. Школярі активно виконували різні вправи, а також уважно слухали пояснення вчителя.

Родзинкою цього тижня  було те, що цілий тиждень  учні  були в українських вишиванках.

В середу пройшов конкурс читців-декламаторів дитячого вірша на тему «Сторінками шкільного життя».

Керівник гуртка МСЮТ Кулинич С.А. провела в 2-4 класах майстер-клас «Виготовлення коробочки для чайних пакетів».

Вчителями фізичної культури Музикою О.Г. та Паком Е.Е. були проведені «Веселі старти», де діти показали себе спритними, активними, фізично розвиненими.

Тиждень завершився святковим концертом  «Наче вулик наша школа», для дітей та батьків майбутніх першокласників.

Мета  проекту-організуйся  сам  і зумій  організувати  інших була  дотримана.

Протягом тижня кожен учитель   відчув себе учнем і показав дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

Переглядів: 176 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »