Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.07.2017, 16:28

Головна » 2017 » Травень » 22 » Тиждень предметів образотворчого та музичного мистецтва
Тиждень предметів образотворчого та музичного мистецтва

З 15-19 травня 2017 року в школі відбувся тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

Традиційно  в перший день тематичного тижня школярі змогли дізнатися про виняткову силу мистецтва із висловів відомих діячів різних країн, що були представлені у формі роздруківок. Учні 10 класу з вчителем Кельм Світланою Вікторівною  підготували  газети  про учасників відбірного туру Євробачення 2017, а  учні 8 10 класів  зробили екскурс різних років Євробачення, що було відображено в газетах під назвою «Сторінками Євробачення».

Протягом року діти на уроках мистецтва та художньої культури  вивчали всесвітньо відомі  шедеври епохи античності, Середньовіччя, Відродження, пізнали особливості художніх стилів, що панували в мистецтві різних епох: романського, готичного, бароко, класицизму, романтизму, реалізму, і свої знання старанно відобразили в газетах «Мистецтво епох в  моєму  житті».

Не секрет, що кожен захоплюється музичним мистецтвом, але справжньою несподіванкою стало для учнів звучання вальсу на перервах між уроками.  Учні 7–8 класів під керівництвом вчителя Линник Алли Михайлівни створили фонотеку найцікавіших вальсів та роздрукували  портрети відомих європейських композиторів-класиків, які написали вальси, а саме: Й. Штрауса, П.І.Чайковського, Г.Свиридова, А.Хачатуряна, Е. Хопкінса та інших. Вальс –  один із найромантичніших і найулюбленіших танців, який об'єднує покоління і дарує неймовірні щасливі моменти. І старшокласники, і молодші школярі кружляли у вихорі прекрасних мелодій «Дунайського вальсу», «Віденського вальсу», «На схилах Дніпра», «Троянди півдня», «Осінній сон» та інші.

Вражаюче захопливою була виставка дитячих робіт з обслуговуючої праці під назвою  «Натхнення  і  майстерність народжує шедевр», яку підготували учні 5-11 класів та гуртків «Умілі руки» під керівництвом учителя Ган Лесі Романівни, «Етнолялька» під керівництвом Дяченко Оксани Василівни.  Діти нашої школи довели, що вони прекрасні майстри у вишиванні, шитті одягу, створенні м’яких іграшок.

18 травня школа розквітла яскравими вишиванками, які одягли учні та вчителі на честь Всеукраїнського дня вишиванки. Надзвичайна інсталяція із українських рушників, старовинний український одяг, ляльки-мотанки в цей день прикрашали школу.

А яке ж свято без  щирої української пісні? Всіх учнів було запрошено на флешмоб присвячений Дню вишиванки, що відбувся на подвір’ї школи. Учасниці  вокального шкільного гуртка «Червона калина» (Підгорна К., Бабаченко А. та Педько А.) заспівали веселу українську пісню. А дівчата з 11 класу (Михайлова В. та Артюхова А.) допомагали створювати загальношкільну руханку «Пісенний віночок України». Продовжили святкувати  в актовій залі, де відбулася літературно-музична композиція «Історія народу в пісні».

Учні 9-Б класу ( Бабаченко А., Великий А., Бондаренко А., Олійник В., Поліщученко К., Калініченко М., Цимбал А., Нінов В., Лисенко О.) під керівництвом учителя Линник Алли Михайлівни розповідали вірші українських поетів, що були присвячені пісні та звитяжній боротьбі українського народу. Було виконано чимало українських літературних, народних та  старовинних пісень з Лемківщини. Так пісні «Червона калина» та «Надія в серці» виконав гурт талановитих дівчат 7-Б та 5-Б класів ( Компанієць А, Холопченко М., Радько Я., Назарова С., Малініна А., Пишна Я.). Пісні «Не ламай калину», «Горе долом ходжу», «Попурі на тему українських пісень», «Летіла зозуля» чудово і натхненно виконали дівчата із 7-А, 8-А, 9-А класів ( Підгорна К.,  Педько А., Бабаченко А.) Козацьку  запальну пісню «Сім шляхів» виконали найталановитіші учні 5-А класу (Заболотний Р., Воробей Н. та Волик Є).

Радість і гордість переповнювали наші серця, бо ми є одна велика дружна родина і ненька наша – Вкраїна.

Переглядів: 73 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/2
«  Травень 2017  »