Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 01:55

Головна » 2015 » Вересень » 25 » Виставка «Барви твої, Україно!»
Виставка «Барви твої, Україно!»

25 вересня у нашій школі відбулася традиційна виставка виробів з природного матеріалу «Барви твої, Україно!»

Осінь щороку  дарує нам  справді чудові барви. І всі вони – у дитячих виробах.

Дитячі фантазія і креативність не мають меж. Лише дитина з її  неординарним світобаченням може розгледіти у картоплі, капусті, кабачках, грушах і яблуках казкових героїв, відважних піратів, принцес  чи лісових мешканців.

Тож цього року усім особливо припали до смаку «Жаби на фольксвагені» 6-А класу;  композиція  з квітів і трав «Хай буде мир» 7-А класу; чудовий слон з капусти і бурячка та цибуляні  спортсмени-гребці, виконані учнями 7-Б класу; Проня Сірко, створена десятикласниками зі звичайного гарбуза; картина з капусти  у виконанні 11-класників; фруктовий їжачок, зроблений з груші, винограду, зубочисток учнями 5-Б класу; миле затишне гніздечко для переляканого пташати (автор – Педченко Маргарита, 5-А клас); Родина Картопляненків – звичайно ж із картоплі, немовлятко із гарбуза, що його зробили Бабаченко Ангеліна з мамою (8-А клас) і багато іншого.

Було представлено кілька колективних композицій під назвою «Осінні фантазії», «Барви осені», «Осінні мелодії» у 9-А, 5-Б, 6-А класах. Кожна із них була неповторна. А композиція 9-Б класу під назвою «Літні аромати осені» ще й пахла трояндами на всю школу!

Найбільше виробів приніс на виставку 5-Б клас. На їхньому столі просто яблуку ніде було впасти, хоча були тут і яблука, і сливи, і квіти, і цибуля, і гарбузи. 18 композицій зробили учні 5-Б класу. Кожен узяв участь у виставці. Молодці!

Вересень ще дарує нам останні теплі дні, бавить своїми дарами. Добре, що є можливість проявити уміння і вигадливість, створити щось таке, що потім цілий рік нагадуватиме про цю осінню пору. Добре, що є така виставка.

Переглядів: 245 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2015  »