Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.10.2017, 09:24

Головна » 2015 » Лютий » 3 » Звіт президента шкільного парламенту
Звіт президента шкільного парламенту

Звіт президента шкільного парламенту Мякоти Вікторії

Про підсумки роботи шкільного самоврядування

за І семестр ( 2014-2015 н.р.)
За перший навчальний семестр учні нашої школи взяли участь у багатьох шкільних та міських проектах.

Шкільні проекти:

– підтримка організації благодійного ярмарку.

– 14 листопада у школі відбулася акція «Відкрите серце», приурочена до Міжнародного дня толерантності. Учням, вчителям і батькам пропонувалося вирізати «сердечко» з кольорового або білого паперу, оздобити його за власним смаком і бажанням.

– перед Новим роком була проведена шкільна виставка «Нехай жива ялинка залишається в лісі». У вестибюлі  з’явилися незвичайні лісові красуні, зроблені з паперу, ниток, повітряних кульок, дощику, пластику. Ми визначили найактивніших учасників цього проекту, ними стали учні 8-А класу.

– керуючись доброю українською традицією, учні нашої школи 14 січня, на свято Меланки, ходили гуртом щедрувати по школі – вітати добрих людей з Новим роком, закликати добробут, злагоду та багатий урожай, щастя у шлюбі та міцне здоров’я.

Міські проекти:

–  У Черкасах у Палаці молоді відбувся патріотичний флешмоб “Повертайся живим” на підтримку воїнів  АТО. Акція стартувала у м.Києві та знайшла підтримку молоді у багатьох містах України, у тому числі і в Черкасах.

У цьому флешмобі взяло участь 12 учнів нашої школи (8-х, 9-х, 10-х та 11-х класів).

– до 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом був проведений конкурс соціальних плакатів «Ми за життя без СНІДу». Учениці 9-А класу Харченко Діана і Артюхова Анастасія взяли участь у цьому проекті.

–  20 листопада наша школа взяла участь у міському конкурсі «Щаслива дитина – успішна країна», головною умовою якого було фотографування дітей міста Черкаси віком до 18 років. У кожної команди був фотограф, людина яка залучає перехожих до фотографування (реєструє їх) та 1 особа для контролю за реалізацією проекту (яка була направлена до команди суперника). Протягом однієї години наша команда в складі: Стельникович Анастасії, Перепечая Юрія, Мальцевої Анастасії, Волкова Сергія сфотографувала велику кількість дітей, за що і здобула перемогу у номінації «Посміхаємося дуетом».

– також був проведений збір коштів на підтримку учня нашої школи Піддубченка Станіслава.

Проекти, які будуть в майбутньому реалізовані :

Шкільні проекти:

– шкільна фотовиставка «Я громадянин України»;

– 2015 рік на Черкащині оголошено роком видатного українського поета шістдесятника Василя Симоненка. Цього року, 8 січня, йому виповнилось би 80 років. Василь Симоненко –  людина з великою душею. Він був патріотом, дуже любив землю, хоч прожив всього 28 років, до останнього любив Батьківщину. На честь цієї дати, у березні буде проведено на тиждень української мови читання віршів Василя Симоненка та гра 5 на 5. До цього проекту будуть залучені учні 6-11 класів;

– також буде проведено збір іграшок для дитячого будинку;

– проект « Відео-звернення від 10 школи до бійців АТО» .

– проведення Дня подяки

– стінгазета про учителів

Міські проекти:

– проект «Невідомі Черкаси».

Змагаються декілька команд. Кожній команді дають декілька фотокарток, на яких будуть зображені відомі місця Черкас, це можуть бути пам’ятники, театри, музеї і т.д.  Кожна команда повинна знайти ці місця записати та сфотографуватися на їхньому фоні.

– проект «Жива трибуна». Це аналогія телепрограми «Народна трибуна». Жива трибуна – це проект, створений для вільного обміну думками жителів міста Черкас. Для участі у цьому проекті потрібні оператор і журналісти. Журналісти вибирають цікаві запитання та задають їх жителям міста Черкас, а оператори все знімають на відео.

– !!! Станиця Черкаси Національної скаутської організації України "ПЛАСТ" організовує регулярні військово-патріотичні вишколи для молоді від 16 років. Обов'язкова реєстрація за телефоном 0931029222.

Місце збору і проведення: "Дахнівська Січ"(колишній табір "Орлятко").

В програмі вишколів: тактика ведення бою, переміщення в групах, перша медична допомога, саперна справа, основи самозахисту. Для навчання використовуються макети зброї і макети гранат, а також страйкбольні приводи. Благодійний внесок учасників – 35 грн. Для 16-літніх обов’язковий письмовий дозвіл батьків. Кількість учасників обмежена.

Переглядів: 763 | Додав: ЗОШ10 | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2015  »